Obrázek novinky na pozadí

Breadcrumb

NN Investment Partners se mění na Goldman Sachs Asset Management

14.02.2023

V loňském roce se změnil vlastník společnosti NN Investment Partners z NN Group na Goldman Sachs. Postupně dojde ke změně značky společnosti z NN Investment Partners na Goldman Sachs Asset Management, k přejmenování fondů a názvu firmy.

Změna značky

Během prvního čtvrtletí tohoto roku bude společnost NN Investment Partners postupně měnit název, logo a barvy. Tyto změny se projeví v marketingových materiálech, e-mailech, e-mailových adresách i na internetových stránkách a sociálních sítích společnosti.

Změna internetových stránek a profilu na LinkedIn

Internetové stránky se mění na www.gsfondy.cz. Prosíme vás, abyste si tento odkaz uložili.

Současný profil společnosti NN Investment Partners na LinkedIn už není aktivní. Chtěli bychom vás proto pozvat ke sledování profilu Goldman Sachs Asset Management.

Přejmenování fondů

Dne 6. března 2023 se přejmenují investiční fondy, které mají ve svém názvu „NN“. Ve většině případů to bude znamenat nahrazení „NN (L)“ nebo „NN“ za „Goldman Sachs“.

Co to pro vás znamená?

Nabídka, investiční proces ani investiční politika našich fondů se nemění, dochází pouze k jejich přejmenování. Stejně tak se nemění lidé, kteří se starají o vaše investice, ani kontaktní osoby. Při komunikaci se pouze začne používat název a značka Goldman Sachs Asset Management.

Kombinací investičních kapacit obou společností se rozšíří nabídka fondů od tradičních a alternativních tříd aktiv až po udržitelná investiční řešení.

Navíc se bude ve váš prospěch využívat zázemí společnosti Goldman Sachs, která je pátým největším správcem aktiv na světě a díky 150 letům své úspěšné historie pokrývá světové trhy v 55 zemích na 5 kontinentech.

 

 

Example Link Ostatní novinky

Právní upozornění

HTML Example

A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.

Nepřehlédněte

Obrázek novinky

Co si ujasnit, než začnete investovat

02.02.2024
Na jaké otázky si nejdříve musíte odpovědět, než začnete investovat.
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Komentář k aktuálnímu vývoji trhů: Aktualizované desatero pro rok 2024

02.01.2024
Jaké faktory budou nejvíce ovlivňovat trhy v roce 2024?
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Komentář k aktuálnímu vývoji trhů – Desatero pro rok 2024

21.12.2023
Jaké faktory budou nejvíce ovlivňovat trhy v roce 2024?
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Tržní výhled na rok 2024

20.12.2023
Úrokové sazby ve vyspělých ekonomikách zůstanou blízko současných úrovní po většinu příštího roku. Rostoucí geopolitické napětí může vyvolat další obchodní omezení po celém světě. Zvýšený rozptyl výkonnosti aktiv bude vyžadovat aktivní správu investic.
Example Link Přečíst chevron_right