Obrázek novinky na pozadí

Breadcrumb

NN Investment Partners se mění na Goldman Sachs Asset Management

14.02.2023

V loňském roce se změnil vlastník společnosti NN Investment Partners z NN Group na Goldman Sachs. Postupně dojde ke změně značky společnosti z NN Investment Partners na Goldman Sachs Asset Management, k přejmenování fondů a názvu firmy.

Změna značky

Během prvního čtvrtletí tohoto roku bude společnost NN Investment Partners postupně měnit název, logo a barvy. Tyto změny se projeví v marketingových materiálech, e-mailech, e-mailových adresách i na internetových stránkách a sociálních sítích společnosti.

Změna internetových stránek a profilu na LinkedIn

Internetové stránky se mění na www.gsfondy.cz. Prosíme vás, abyste si tento odkaz uložili.

Současný profil společnosti NN Investment Partners na LinkedIn už není aktivní. Chtěli bychom vás proto pozvat ke sledování profilu Goldman Sachs Asset Management.

Přejmenování fondů

Dne 6. března 2023 se přejmenují investiční fondy, které mají ve svém názvu „NN“. Ve většině případů to bude znamenat nahrazení „NN (L)“ nebo „NN“ za „Goldman Sachs“.

Co to pro vás znamená?

Nabídka, investiční proces ani investiční politika našich fondů se nemění, dochází pouze k jejich přejmenování. Stejně tak se nemění lidé, kteří se starají o vaše investice, ani kontaktní osoby. Při komunikaci se pouze začne používat název a značka Goldman Sachs Asset Management.

Kombinací investičních kapacit obou společností se rozšíří nabídka fondů od tradičních a alternativních tříd aktiv až po udržitelná investiční řešení.

Navíc se bude ve váš prospěch využívat zázemí společnosti Goldman Sachs, která je pátým největším správcem aktiv na světě a díky 150 letům své úspěšné historie pokrývá světové trhy v 55 zemích na 5 kontinentech.

 

 

Example Link Ostatní novinky

Právní upozornění

HTML Example

A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.

Nepřehlédněte

Obrázek novinky

Typy akciových fondů

29.05.2024
Fondy můžeme dále dělit podle zaměření na určitou ekonomickou oblast, regiony, či typy firem.
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Investování do akcií

23.05.2024
Akcie jsou dlouhodobě nejvýnosnějším aktivem vůbec.
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Jak se chovat při poklesech trhů

13.05.2024
Nervozita na trzích a výkyvy fondů vždy prověří, nakolik investoři mysleli svá rozhodnutí vážně.
Example Link Přečíst chevron_right
Obrázek novinky

Jak minimalizovat riziko investice

07.05.2024
Investiční riziko je pro poučeného investora přirozená a všudypřítomná věc, se kterou lze pracovat, lze ji řídit, a dokonce ji i využít ve vlastní prospěch.
Example Link Přečíst chevron_right