Breadcrumb

Jsme předním správcem aktiv, který působí v České republice již od roku 1997. Nabízíme širokou škálu podílových fondů v české koruně i cizích měnách napříč regiony, sektory a třídami aktiv. Spravujeme rovněž aktiva pojišťovny a penzijní společnosti NN v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

$ 2800+ mld.

Spravovaných aktiv

55 lokací

po celém světě

Více než 40 000

zaměstnanců
Údaje k 31. prosinci 2021

Jsme součástí Goldman Sachs Asset Management

Společnost NN IP uzavřela 11. dubna 2022 úspěšnou kapitolu svého dlouholetého působení ve skupině NN Group. K tomuto datu se novým vlastníkem NN IP stala skupina Goldman Sachs Group a byla zahájena fúze s Goldman Sachs Asset Management. Díky spojení s Goldman Sachs Asset Management nyní můžeme klientům nabízet komplexní sadu produktů pro správu aktiv a lepší přístup ke špičkovým talentům v oboru. Nadále se zaměřujeme na udržitelné investování a udržitelné technologie. Naší společnou ambicí je, aby udržitelnost byla těžištěm našeho fungování. Věříme, že propojení našich organizací povede k vzájemnému posílení odborných znalostí.

Goldman Sachs Asset Management se zaměřuje na tradiční i alternativní investice, dlouhodobou výkonnost a partnerský přístup ke klientům po celém světě. V rámci Goldman Sachs (NYSE: GS) poskytujeme investiční a poradenské služby předním světovým institucím, finančním poradcům i jednotlivcům. Těžíme při tom z vlastní, hluboce propojené globální sítě a expertních poznatků ze všech regionů a trhů. K 31. prosinci 2021 celosvětově spravujeme aktiva v hodnotě více než 2 biliony dolarů. S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy, které jsou založeny na partnerství, udržitelných výsledcích a výkonnosti.

Náš obchodní tým

Fotka manažera 1

Jan Brhel

Sales Manager
Fotka manažera 2

Martin Soukup

Sales Manager